saltar al contingut principal
Cercar
URV

Unitat de Gestió Administrativa Descentralitzada

 

 La UGAD dóna suport als investigadors de la Universitat oferint serveis que cobreixen totes les etapes d’un projecte/ajut d’R+D+I i altres tipologies: la fase de proposta (moment en què també es planifica la despesa que es durà a terme), l’execució (mentre el projecte és viu i es consumeixien recursos per tal de dur-lo a terme -contractació de personal, viatges, material fungible i/o inventariable...) i, finalment, la justificació (i si s’escau auditoria) i el tancament.

La UGAD pretén ser una unitat propera als investigadors, que ofereix assistència administrativa i tècnica als grups de recerca i vol respondre a les seves necessitats, dubtes i problemes.


La UGAD La URV disposa des de l’any 2014 d’un sistema de gestió de la qualitat, certificat sota els requeriments de la norma ISO 9001:2008, per a la Unitat de Gestió Administrativa Descentralitzada (UGAD).

Coordinadora
Gisela Molas Barberà           977 297 004 gisela.molas(ELIMINAR)@urv.cat

CAMPUS SESCELADES

Edifici CRAI
   Av. Països Catalans, 26
   43007 Tarragona

Secció Econòmica
 Eloi Serret Abella   977 297 916  eloy.serret(ELIMINAR)@urv.cat
 Silvia Cros Guillén   977 297 915  silvia.cros(ELIMINAR)@urv.cat
 Maitane Najarro García       977 297 986  maitane.najarro(ELIMINAR)@urv.cat
 Cristina González Avendaño   977 297 986  cristina.gonzalez(ELIMINAR)@urv.cat
Tècnics de gestió
 Sara Anadón Alonso   977 297 005  sara.anadon(ELIMINAR)@urv.cat
 Lourdes Callau Borràs   977 297 006  lourdes.callau(ELIMINAR)@urv.cat
 Gabriela Espinosa Porragas   977 297 917  gabriela.espinosa(ELIMINAR)@urv.cat
 Jose A. Negrete Rodríguez   977 297 059  joseantonio.negrete(ELIMINAR)@urv.cat
 Òscar Vidal Fort     977 297 003  oscar.vidal(ELIMINAR)@urv.cat
 Loli García-Antón Trassierra   977 297 987  madolores.garciaanton(ELIMINAR)@urv.cat
Personal de suport 
 Montse Martínez Tapias  977 297 007  montserrat.martinez(ELIMINAR)@urv.cat
 Susi Roca de Oliveira  977 297 097  susi.roca(ELIMINAR)@urv.cat
 Elena Martín Pino  977 297 008  elena.martin(ELIMINAR)@urv.cat
 Salomó Ortega Romero  977 297 915  salomon.ortega(ELIMINAR)@urv.cat
 Franzina Borràs Martorell  977 558 541  francina.borras@urv.cat
 Juanjo Gascó Sans  977 297 097  juanjose.gasco(ELIMINAR)@urv.cat
 Sílvia Plana Adrià  977 297 919  silvia.plana(ELIMINAR)@urv.cat
 Olga Magriñà Roig  977 297 919  olga.magrina(ELIMINAR)@urv.cat
 Marisol Romero Maya            977 297 009  marisol.romero(ELIMINAR)@urv.cat
 Mª José Duran Rovira  977 297 007  mjose.duran(ELIMINAR)@urv.cat

CAMPUS CATALUNYA 

Edifici A2, planta 1
   Av. Catalunya, 35
   43002 Tarragona

Secció Econòmica
 Pilar Martí Vernet                  977 558 564  pilar.marti(ELIMINAR)@urv.cat
Tècnics de gestió 
 Marta García Pérez                977 297 989  marta.garcia(ELIMINAR)@urv.cat
 Laia Grau Parés  977 256 598  laia.grau(ELIMINAR)@urv.cat
Personal de suport 
 Eva Piñol Cerdà  977 559 744  eva.pinol(ELIMINAR)@urv.cat
 Paqui Gutiérrez Esquembri     977 297 985  paqui.gutierrez(ELIMINAR)@urv.cat

CAMPUS BELLISSENS

Edifici 4, planta 0
   C/ Sant Llorenç, 21
   43201 Reus

Secció Econòmica
 Pilar Martí Vernet                  977 558 564  pilar.marti(ELIMINAR)@urv.cat
Tècnics de gestió 
 Marina Queralt Ferré             977 759 887  marina.queralt(ELIMINAR)@urv.cat
 Angels Amenós Pardiñas  977 759 860  angels.amenos(ELIMINAR)@urv.cat
Personal de suport 
 Sílvia Durán Torrell  977 759 868  silvia.duran(ELIMINAR)@urv.cat
 Laura Castillejo de Villasante  977 759 827  laura.castillejo(ELIMINAR)@urv.cat