saltar al contingut principal
Cercar
URV

Servei de Recursos Humans

La missió del Servei de Recursos Humans és gestionar els processos administratius derivats de l’evolució de la vida laboral del personal docent i investigador i del personal d’administració i serveis a la URV, des de l’accés fins a la finalització. L’activitat comprèn la gestió dels processos de selecció, incorporació i desenvolupament professional. També té assignada la gestió de les retribucions, nòmines i despeses socials, el manteniment de les plantilles i bases de dades del personal.

  • Servei de Recursos Humans
  • Edifici N5, campus Sescelades
    C/ Marcel·lí Domingo, 2-4-6
    43007 – Tarragona
  • 977 55 9504

Equip humà

Cap de recursos humans

 Josepa Gallofré srh(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 9504

Gestió de retribucions

Cap de secció de gestió nòmina, seg.soc. i MUFACE
 Carmen Álvarez Molina  carmen.alvarez(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 8119
Gestió de nómines
 Xelo Navarro Roig  xelo.navarro(ELIMINAR)@urv.cat  977 29 7939
Gestió de nómines i registre
 Estrella Lancharro Planchat  estrella.lancharro(ELIMINAR)@urv.cat  977 29 7938

Gestió del PAS

Cap de la secció de PAS
 Rosa Molar Caselles  rosa.molar(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 8106
Contractes i expedients administratius
 Eva Alvarez de Blanco  gestiodepas(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 8587
Gestió de convocatòries
 Núria Beneito Mercadé  convocatoriespas(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 9762
Gestió de la presència
 Cristina Rodriguez Amela  gestiodelapresencia(ELIMINAR)@urv.cat  977 29 7937
Formació
 Inés Acebes Arranz  ines.acebes(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 9742
Suport a la formació i gestió de carnets
 Mireia Lindo Pérez  formaciopas(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 9763

Gestió de PDI

Cap de la secció de PDI
 Susana García Taravilla  susana.garcia(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 9764
Gestió del Personal Investigador postdoctoral i gestió de permisos
 Ester Gavaldà Vallespí  ester.gavalda(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 9504
Gestió de personal investigador en formació i estrangeria
 Anna Benages Maturana  anna.benages(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 8588
Certificacions, encàrrecs de rector i prestacions de serveis
 Clara Parisi Gomez  clara.parisi(ELIMINAR)@urv.cat  977 29 7936
Gestió del professorat laboral i compatibilitats
 Maria Beltran Gascó  maria.beltran(ELIMINAR)@urv.cat  977 29 7935
Gestió del professorat funcionari i programa d'investigador actiu
 Carla Fernández Castañé  carla.fernandez(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 8247
Avaluació del PDI
 Mireia Molina Plana  mireia.molina(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 8647
Pacte de dedicació
 Cinta Fornós Fabregues   cinta.fornos(ELIMINAR)@urv.cat  977 55 8468

Tècnica d'explotació de resultats

 Laura Galofré Ribas  laura.galofre(ELIMINAR)@urv.cat  977 29 7934

Àmbit de càtedres

 Cinta Jordà Algueró  catedres(ELIMINAR)@urv.cat  977 25 6191