saltar al contingut principal
Cercar
URV

Grau d'Educació Infantil


Cerca Per:

General: Tot el PDI

Graus: ADE   Infermeria  Educació Infantil   Educació Primària  Turisme  

Departaments: Bioquímica i Biotecnologia   Ciències Mèdiques Bàsiques   Dret Privat Processal i Financer   Dret Públic   Economia  Enginyeria Informàtica i Matemàtiques   Estudis Anglesos i Alemanys   Filologia Catalana   Filologia Romànica  Geografia   Gestio d'Empreses   Història, Història de l'Art   Infermeria   Pedagogia  Psicologia

Grau Educació Infantil

Nom Departament Edifici Telèfon Telèfon Intern Correu
Alegria Montroig, Cinta Psicologia Betània 977441144 4123 mariacinta.alegria@urv.cat
Castell Maura, Agusti Història, història de l'Art Betània 977441144 4123 agusti.castell@urv.cat
Castella Velasco, Conchita Psicologia Betània 977441144 4123 concepcio.castella@urv.cat
Cervera Garcia, Mariona Bioquímica i Biotecnologia Betània 977441144 4123 mariona.cervera@urv.cat
Cid Rodríguez, María José Psicologia Betània 977441144 4123 mariajose.cid@urv.cat
Escoda Iniesta, M. Pilar Enginyeria Informàtica i Matemàtiques Betània 977441144 4123 mpilar.escoda@urv.cat
Espuny Vidal, Cinta Pedagogia Betània 977449785 4115 cinta.espuny@urv.cat
Fabra i Gilabert, J. Carlos Història, història de l'Art Betània 977441144 4123 carlos.fabra@urv.cat
Forcadell Vericat, Cinta Psicologia Betània 977441144 4123 cinta.forcadell@urv.cat
Gàmez Balaguer, David Pedagogia Betània 977441144 4123 david.gamez@urv.cat
Gamundi Vila, Alicia Pedagogia Betània 977441144 4123 alicia.gamundi@urv.cat
Garcia Bailach, Jose Miguel Història, història de l'Art Betània 977441144 4123 josemiguel.garcia@urv.cat
Gil Duran, Núria Història, història de l'Art Betània 977441144 4125 nuria.gil@urv.cat
Gómez Aixendri, Rosa Pedagogia Betània 977441144 4123 rosa.gomez@urv.cat
González Jorge, Mario Pedagogia Betània 977441144 4123 mario.gonzalez@urv.cat
González Martínez, Joan Pedagogia Betània 977449785 4113 joan.gonzalezm@urv.cat
Holgado García, Josep Pedagogia Betània 977441144 4101 josep.holgado@urv.cat
Maench Gonzalez, Maria Psicologia Betània 977441144 4123 maria.maench@urv.cat
Margalef Arce, J. Manel Pedagogia Betània 977441144 4123 manel.margalef@urv.cat
Ramon Pérez, Estrella Filologia Romànica Betània 977441144 4123 estrella.ramon@urv.cat
Sales de la Cruz, Mónica Filologia Catalana Betània 977441144 4123 monica.sales@urv.cat
Segura Meix, Miriam Pedagogia Betània 977441144 4123 miriam.segura@urv.cat
Tena Subirats, Marta Filologia Romànica Betània 977441144 4123 marta.tena@urv.cat