ASSIGNATURA: ORGANITZACIÓ I INSTITUCIONS BÀSIQUES ADMINISTRATIVES | |
CODI: 16914104 |
HORARI DELS GRUPS | DATA INICI | DATA FI | DIA | HORARI | AULA | ID. | ||
Grp SEMINARIS / PROBLEMES 1 (15214110). | 15/10/2018 | 21/12/2018 | DIMARTS | 9:00 - | 11:00 | AULA 302 | CAT | |
Grp SEMINARIS / PROBLEMES 2 (15214110). | 15/10/2018 | 21/12/2018 | DIMARTS | 11:00 - | 13:00 | AULA 202 | CAT | |
Grp SEMINARIS / PROBLEMES 3 (15214110). | 15/10/2018 | 21/12/2018 | DIJOUS | 19:00 - | 21:00 | AULA 202 | CAT | |
Grp SEMINARIS / PROBLEMES 4 (15214110).*DOBLE GRAU RLO/DRET-ADE/DRET* | 15/10/2018 | 21/12/2018 | DIMECRES | 11:00 - | 13:00 | AULA 305 | CAT | |
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (15214110) | 12/09/2018 | 11/10/2018 | DIMECRES | 9:00 - | 11:00 | AULA 202 | CAT | |
12/09/2018 | 11/10/2018 | DIVENDRES | 9:00 - | 11:00 | AULA 202 | CAT | ||
15/10/2018 | 21/12/2018 | DIMECRES | 9:00 - | 11:00 | AULA 202 | CAT | ||
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (15214110) | 12/09/2018 | 11/10/2018 | DIMECRES | 17:00 - | 19:00 | AULA 202 | CAT | |
12/09/2018 | 11/10/2018 | DIVENDRES | 15:00 - | 17:00 | AULA 202 | CAT | ||
15/10/2018 | 21/12/2018 | DIMECRES | 17:00 - | 19:00 | AULA 202 | CAT | ||
Grp CLASSE MAGISTRAL 3 (15214110)*DOBLE GRAU RLO/DRET-ADE/DRET* | 12/09/2018 | 11/10/2018 | DILLUNS | 11:00 - | 13:00 | AULA 305 | CAT | |
12/09/2018 | 11/10/2018 | DIMECRES | 11:00 - | 13:00 | AULA 305 | CAT | ||
15/10/2018 | 21/12/2018 | DILLUNS | 11:00 - | 13:00 | AULA 305 | CAT |
DATA EXÀMENS | DATA | DIA | HORARI | AULA | ||
Grp EXAMEN (15214110) *DOBLE GRAU RLO/DRET- ADE/DRET* | 10/01/2019 | DIJOUS | 12:00 - | 15:00 | AULA 502 | |
Grp EXAMEN (15214110) *DOBLE GRAU RLO/DRET- ADE/DRET* | 28/01/2019 | DILLUNS | 12:00 - | 15:00 | AULA 503 | |
Grp EXAMEN (15214110).*GRAU DE DRET* | 07/01/2019 | DILLUNS | 12:00 - | 14:00 | AULA 201 | |
Grp EXAMEN (15214110).*GRAU DE DRET* | 07/01/2019 | DILLUNS | 18:00 - | 20:00 | AULA 501 | |
Grp EXAMEN (15214110).*GRAU DE DRET* | 24/01/2019 | DIJOUS | 18:00 - | 21:00 | AULA 201 | |
Grp EXAMEN (15214110).*GRAU DE DRET* | 24/01/2019 | DIJOUS | 18:00 - | 21:00 | AULA 202 |
GRUP | PROFESSORAT |
Grp SEMINARIS / PROBLEMES 1 (15214110). | ANA PALLARÉS SERRANO |
Grp SEMINARIS / PROBLEMES 2 (15214110). | LAURA PRESICCE |
Grp SEMINARIS / PROBLEMES 3 (15214110). | MARIA INÉS GIL CASIÓN |
Grp SEMINARIS / PROBLEMES 4 (15214110).*DOBLE GRAU RLO/DRET-ADE/DRET* | LAURA PRESICCE |
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (15214110) | JUAN ALEMANY GARCIAS |
JUDIT ESTEVE IZQUIERDO | |
JOSEP RAMON FUENTES GASÓ | |
MERITXELL ROIGÉ PEDROLA | |
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (15214110) | MARIA INÉS GIL CASIÓN |
Grp CLASSE MAGISTRAL 3 (15214110)*DOBLE GRAU RLO/DRET-ADE/DRET* | SÍLVIA CARMONA GARIAS |