Universitat Rovira i Virgili. La universitat pública de Tarragona



Portada > Grup de Recerca d'Anàlisi Territorial i Estudis Turístics (GRATET)

Departament de Geografia



Grup de Recerca d'Anàlisi Territorial i Estudis Turístics (GRATET)

Personal de recerca:

Equip de recerca

 Investigadors

Dr. Salvador Anton Clavé Investigador principal salvador.anton@urv.cat
Dr. Josep Oliveras Samitier Investigador Postdoctoral josep.oliveras@urv.cat
Dr. Santiago Roquer Soler Investigador Postdoctoral santiago.roquer@urv.cat
Dra. Yolanda Pérez Albert Investigador Postdoctoral myolanda.perez@urv.cat
Dr. José Ignacio Muro Morales Investigador Postdoctoral joseignacio.muro@urv.cat
Dr. Jordi Blay Boqué Investigador Postdoctoral jordi.blay@urv.cat
Dra. Marta Gemma Nel·lo Andreu Investigador Postdoctoral martagemma.nello@urv.cat
Dr. Óscar Saladié Borraz Investigador Postdoctoral oscar.saladie@urv.cat
Dr. Antonio Paolo Russo Investigador Postdoctoral antonio.russo@urv.cat
Dra. Julie Wilson Investigador Postdoctoral julie.wilson@urv.cat
Dr. Joan Alberich González Investigador Postdoctoral joan.alberich@urv.cat
Dr. Davis Serrano Giné Investigador Postdoctoral david.serrano(ELIMINAR)@urv.cat
Dr. Aaron Gutiérrez Palomero Investigador Postdoctoral aaron.gutierrez(ELIMINAR)@urv.cat
Dra. Lorena Beas Secall Investigador Postdoctoral lorena.beas@urv.cat
Dr. Alfons García Rodríguez Investigador Postdoctoral alfonso.garcia@urv.cat
Dra. M.Trinitat Rovira Soto Investigador Postdoctoral mtrinitat.rovira@urv.cat
Dra. Estela Mariné Roig Investigador Postdoctoral estela.marine@urv.cat
Dra. Dorota Tujaka Investigador Postdoctoral dorota.tujaka@urv.cat
Dr. Francesc González Reverte Investigador Postdoctoral Afiliat fgonzalezre(ELIMINAR)@uoc.edu
Dr. Joan Miquel Gomis López Investigador Postdoctoral Afiliat

jgomisl(ELIMINAR)@uoc.edu

Dr. Josep Oriol Miralbell Izard Investigador Postdoctoral Afiliat jmiralbell(ELIMINAR)@uoc.edu
Personal Tècnic de Suport
Jordi Andreu Bertran Tècnic de suport a la recerca jordi.andreu@urv.cat
Investigadors Associats
Sergi Saladié Gil Investigador Predoctoral sergi.saladie@urv.cat
Jordi Calabuig Tomàs Investigador Predoctoral jordi.calabuig@urv.cat
Jordi García Ventura Investigador Predoctoral jordi.garcia@urv.cat
Jordi López Roig Investigador Predoctoral jordi.lopez@urv.cat
Miquel Alonso Cruelles Investigador Predoctoral miquel.alonso@urv.cat
Joan Jaume Iniesta Girona Investigador Predoctoral jj.iniesta@urv.cat
Jaume Salvat Salvat Investigador Predoctoral

jaume.salvat@urv.cat

Becaris Predoctorals
Andreu Piñol Giral Becari Predoctoral andreu.pinol(ELIMINAR)@urv.cat
Raquel Santos Lacueva Becaria Predoctoral raquel.santos(ELIMINAR)@urv.cat
Cinta Sanz Ibañez Becaria Predoctoral cinta.sanzi(ELIMINAR)@urv.cat
Amalia Vaneska Palacios Buendía Becaria Predoctoral amaliavaneska.palacio(ELIMINAR)@urv.cat
Alan Quaglieri Domínguez Becari Predoctoral alan.quaglieri(ELIMINAR)@urv.cat
Albert Arias Sans Becari Predoctoral albert.arias(ELIMINAR)@urv.cat
Montserrat Bustos Hernández Becaria Predoctoral

montserrat.bustos(ELIMINAR)@urv.cat

                                                                                                                                                                                                       


Informació