saltar al contingut principal
Cercar
URV

Grau Educació Primària


Cerca Per:

General: Tot el PDI

Graus: ADE   Infermeria  Educació Infantil   Educació Primària  Turisme  

Departaments: Bioquímica i Biotecnologia   Ciències Mèdiques Bàsiques   Dret Privat Processal i Financer   Dret Públic   Economia  Enginyeria Informàtica i Matemàtiques   Estudis Anglesos i Alemanys   Filologia Catalana   Filologia Romànica  Geografia   Gestio d'Empreses   Història, Història de l'Art   Infermeria   Pedagogia  Psicologia

Grau Educació Primària

Nom Departament Edifici Telèfon Telèfon Intern Correu
Cervera Garcia, Mariona Bioquímica i Biotecnologia Betània 977441144 4123 mariona.cervera@urv.cat
Chust Rambla, Ximo Enginyeria Informàtica i Matemàtiques Betània 977441144 4123 joaquim.chust@urv.cat
Cordero Gonzàlez, Consol Pedagogia Betània 977441144 4123 consol.cordero@urv.cat
Fabra i Gilabert, J. Carlos Història, història de l'Art Betània 977441144 4123 carlos.fabra@urv.cat
Fonollosa Vives, Mª Teresa Pedagogia Betània 977441144 4123 mariateresa.fonollosa@urv.cat
Gil Duran, Núria Història, història de l'Art Betània 977441144 4125 nuria.gil@urv.cat
Gómez Aixendri, Rosa Pedagogia Betània 977441144 4123 rosa.gomez@urv.cat
González Jorge, Mario Pedagogia Betània 977441144 4123 mario.gonzalez@urv.cat
González Martínez, Joan Pedagogia Betània 977449785 4113 joan.gonzalezm@urv.cat
Holgado García, Josep Pedagogia Betània 977441144 4101 josep.holgado@urv.cat
Maench Gonzalez, Maria Psicologia Betània 977441144 4123 maria.maench@urv.cat
Margalef Arce, J. Manel Pedagogia Betània 977441144 4123 manel.margalef@urv.cat
Piquet Vilanova, Àngels Psicologia Betània 977441144 4123 mariaangeles.piquet@urv.cat
Ramon Pérez, Estrella Filologia Romànica Betània 977441144 4123 estrella.ramon@urv.cat
Segura Meix, Miriam Pedagogia Betània 977441144 4123 miriam.segura@urv.cat
Solsona Sans, Francesca Estudis Anglesos i Alemanys Betània 977441144 4123 francesca.solsona@urv.cat