saltar al contingut principal
Cercar
URV

Grau d'Infermeria


Cerca Per:

General: Tot el PDI

Graus: ADE   Infermeria  Educació Infantil   Educació Primària  Turisme  

Departaments: Bioquímica i Biotecnologia   Ciències Mèdiques Bàsiques   Dret Privat Processal i Financer   Dret Públic   Economia  Enginyeria Informàtica i Matemàtiques   Estudis Anglesos i Alemanys   Filologia Catalana   Filologia Romànica  Geografia   Gestio d'Empreses   Història, Història de l'Art   Infermeria   Pedagogia  Psicologia

Grau Infermeria

Nom Departament Edifici Telèfon Telèfon Intern Correu
Adell Argento, Barbara Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 barbara.adell@urv.cat
Albacar Rioboó, Núria Maria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793 4153 nuria.albacar@urv.cat
Andreu Miró, Maria José Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 mariajose.miro@urv.cat
Bel Salvado, Maria Cinta Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 mariacinta.bel@urv.cat
Bofill Montoro, Domingo de Guzman Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 domingo.bofill@urv.cat
Bonfill Accensi, Maria Encarnación Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449792 4152 encarna.bonfill@urv.cat
Ciurana Tost, Teresa Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 teresa.ciurana@urv.cat
Cortes Moscovicio, Isabel Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 isabel.cortes@urv.cat
Cubi Guillen, Maria Teresa Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 mariateresa.cubi@urv.cat
Dalmau Llorca, Pere Antoni Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 pereantoni.dalmau@urv.cat
Díaz Juan, Maria Cinta Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 mariacinta.diaz@urv.cat
Díaz Masip, Dolors Ciències Mèdiques Bàsiques Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 mariadolors.diaz@urv.cat
Domenech Cid, Yolanda Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 yolanda.domenech@urv.cat
Ferré Casajust, Rosa Maria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 rosamaria.ferrec@urv.cat
Gallart Company, Francisco Jose Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 franciscojose.gallart@urv.cat
García Martínez, Montserrat Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793 4153 montserrat.garciam@urv.cat
González García, Elena Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449792 4152 elena.gonzalez@urv.cat
Grasa Muro, Josep Lluís Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 joseluis.grasa@urv.cat
Lleixà Fortuño, Maria del Mar Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793 4153 mar.lleixa@urv.cat
Lleixa Lleixa, Daniela Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 daniela.lleixa@urv.cat
Maldonado Simó, María Luisa Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449792 4152 lluisa.maldonado@urv.cat
Marti Cavalle, Maria Montserrat Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 montserrat.marti@urv.cat
Mateu Gil, María Luisa Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449791 4151 marisa.mateu@urv.cat
Mendoza Flores, Cristina Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 cristina.mendoza@urv.cat
Montesó Curto, Maria Pilar Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449791 4151 mariapilar.monteso@urv.cat
Mulet Fumado, Ana Rosa Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 anarosa.mulet@urv.cat
Nieto de la Fuente, Maria del Carmen Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449791 4151 mariadelcarmen.nieto@urv.cat

Ortín Font, Francesca

Ciències Mèdiques Bàsiques Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 mariafrancesca.ortin@urv.cat
Panisello Chavarría, María Luisa Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449791 4151 marisa.panisello@urv.cat
Pla Cid, Gemma Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 gemma.pla@urv.cat
Pons Prats, Monica Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 monica.pons@urv.cat
Querol Vidal, María Paz Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793 4153 mariapaz.querol@urv.cat
Ramiro Salido, Montserrat Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 montserrat.ramiro@urv.cat
Romaguera Genis, Sara de Fatima Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793 4153 sara.romaguera@urv.cat
Ruperez Espuny, Teresa Magdalena Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 tere.ruperez@urv.cat
Sáez Vay, Florencia Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449792 4152 flor.saez@urv.cat
Salvadó Usach, Maria Teresa Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 mariateresa.salvado@urv.cat
Santacatalina Ubiedo, Maria de los Dolores Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 lola.santacatalina@urv.cat
Vallano Laina, Maria Pilar Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790 4150 mariapilar.vallano@urv.cat