saltar al contingut principal
Cercar
URV

Grau d'Administració i Direcció d'Empreses


Cerca Per:

General: Tot el PDI

Graus: ADE   Infermeria  Educació Infantil   Educació Primària  Turisme  

Departaments: Bioquímica i Biotecnologia   Ciències Mèdiques Bàsiques   Dret Privat Processal i Financer   Dret Públic   Economia  Enginyeria Informàtica i Matemàtiques   Estudis Anglesos i Alemanys   Filologia Catalana   Filologia Romànica  Geografia   Gestio d'Empreses   Història, Història de l'Art   Infermeria   Pedagogia  Psicologia

Grau ADE

Nom Departament Edifici Telèfon Telèfon Intern Correu
Aliau Ribes, Carla Economia Betània 977441144 4123 carla.aliau@urv.cat
Barreno Rovira, Adolfo Gestió d'Empreses Betània 977441144 4114 adolfo.barreno@urv.cat
Bel Accenci, Ferran Dret Privat Processal i Financer Betània 977441144 4123 ferran.bel@urv.cat
Blasco Castells, Lluís Gestió d'Empreses Betània 977441144 4114 luis.blasco@urv.cat
Casadó Moreso, Manel Economia Betània 977441144 4123 manel.casado@urv.cat
Curto Forés, Marià Gestió d'Empreses Betània 977441144 4114 mariano.curto@urv.cat
Domingo, Misericórdia Economia Betània 977441144 4102 misericordia.domingo@urv.cat
Farré Albendea, Xavier Economia Betània 977449781 4111 xavier.farre@urv.cat
Fonts Ribas, Albert Gestió d'Empreses Betània 977441144 4102 albert.fonts@urv.cat
Galiana Llasat, Pau Gestió d'Empreses Betània 977449776 4116 pau.galiana@urv.cat
Hierro Fernandez, Montse Dret Privat Processal i Financer Betània 977441144 4123 montse.hierro@urv.cat
Jornet Forner, Cándido Dret Públic Betània 977441144 4123 candido.jornet@urv.cat
Mauri Masdeu, Llúcia Gestió d'Empreses Betània 977441144 4114 llucia.mauri@urv.cat
Miró Aragonés, Josep Gestió d'Empreses Betània 977449784 4117 josep.miro@urv.cat
Muiños Villaverde, Mª Jesús Economia Betània 977441144 4123 mjesus.muinos@urv.cat
Ortí García, Margarita Gestió d'Empreses Betània 977449778 4118 margarita.orti@urv.cat
Sardà, Jordi Economia Betània 977449782 4112 jordi.sarda@urv.cat
Saura Prades, César Gestió d'Empreses Betània 977441144 4114 cesar.saura@urv.cat
Villarroya Martínez, Matilde Gestió d'Empreses Betània 977441144 4122 matilde.villarroya@urv.cat