saltar al contingut principal
Cercar
URV

Directori PDI Campus Terres de l'Ebre


Cerca Per:

General: Tot el PDI

Graus: ADE   Infermeria  Educació Infantil   Educació Primària  Turisme  

Departaments: Bioquímica i Biotecnologia   Ciències Mèdiques Bàsiques   Dret Privat Processal i Financer   Dret Públic   Economia  Enginyeria Informàtica i Matemàtiques   Estudis Anglesos i Alemanys   Filologia Catalana   Filologia Romànica  Geografia   Gestio d'Empreses   Història, Història de l'Art   Infermeria   Pedagogia  Psicologia

PDI Campus Terres de L'Ebre

Nom Departament Grau Edifici Telèfon
(Intern)
Correu
Adell Argento, Barbara Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
barbara.adell@urv.cat
Albacar Rioboó, Núria Maria Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793
(4153)
nuria.albacar@urv.cat
Alegria Montroig, Cinta Psicologia Educació Infantil Betània 977441144
(4123 )
mariacinta.alegria@urv.cat
Aliau Ribes, Carla Economia ADE Betània 977441144
(4123)
carla.aliau@urv.cat
Andreu Miró, Maria José Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
mariajose.miro@urv.cat
Barreno Rovira, Adolfo Gestió d'Empreses ADE Betània 977441144
(4114)
adolfo.barreno@urv.cat
Bel Accenci, Ferran Dret Privat Processal i Financer ADE Betània 977441144
(4123)
ferran.bel@urv.cat
Bel Salvado, Maria Cinta Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
mariacinta.bel@urv.cat
Blasco Castells, Lluís Gestió d'Empreses ADE Betània 977441144
(4114)
luis.blasco@urv.cat
Bofill Montoro, Domingo de Guzman Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
domingo.bofill@urv.cat
Bonfill Accensi, Maria Encarnación Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449792
(4152)
encarna.bonfill@urv.cat
Casadó Moreso, Manel Economia ADE Betània 977441144
(4123)
manel.casado@urv.cat
Castell Maura, Agusti Història, història de l'Art Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
agusti.castell@urv.cat
Castella Velasco, Conchita Psicologia Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
concepcio.castella@urv.cat
Cervera Garcia, Mariona Bioquímica i Biotecnologia Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4123)
mariona.cervera@urv.cat
Chust Rambla, Ximo Enginyeria Informàtica i Matemàtiques Educació Primària Betània 977441144
(4123)
joaquim.chust@urv.cat
Cid Favà, Oscar Economia Turisme Betània 977441144
(4123)
oscar.cid@urv.cat
Cid Rodríguez, María José Psicologia Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
mariajose.cid@urv.cat
Ciurana Tost, Teresa Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
teresa.ciurana@urv.cat
Cordero Gonzàlez, Consol Pedagogia Educació Primària Betània 977441144
(4123)
consol.cordero@urv.cat
Cortes Moscovicio, Isabel Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
isabel.cortes@urv.cat
Cubi Guillen, Maria Teresa Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
mariateresa.cubi@urv.cat
Curto Forés, Marià Gestió d'Empreses ADE Betània 977441144
(4114)
mariano.curto@urv.cat
Dalmau Llorca, Pere Antoni Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
pereantoni.dalmau@urv.cat
Díaz Juan, Maria Cinta Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
mariacinta.diaz@urv.cat
Díaz Masip, Dolors Ciències Mèdiques Bàsiques Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
mariadolors.diaz@urv.cat
Domenech Cid, Yolanda Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
yolanda.domenech@urv.cat
Domingo, Misericórdia Economia ADE Betània 977441144
(4102)
misericordia.domingo@urv.cat
Escoda Iniesta, M. Pilar Enginyeria Informàtica i Matemàtiques Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
mpilar.escoda@urv.cat
Espuny Vidal, Cinta Pedagogia Educació Infantil Betània 977449785
(4115)
cinta.espuny@urv.cat
Fabra i Gilabert, J. Carlos Història, història de l'Art Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4123)
carlos.fabra@urv.cat
Farré Albendea, Xavier Economia ADE Betània 977449781
(4111)
xavier.farre@urv.cat
Ferré Casajust, Rosa Maria Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
rosamaria.ferrec@urv.cat
Fonollosa Vives, Mª Teresa Pedagogia Educació Primària Betània 977441144
(4123)
mariateresa.fonollosa@urv.cat
Fonts Ribas, Albert Gestió d'Empreses ADE Betània 977441144
(4102)
albert.fonts@urv.cat
Forcadell Vericat, Cinta Psicologia Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
cinta.forcadell@urv.cat
Galiana Llasat, Pau Gestió d'Empreses /Turisme ADE Betània 977449776
(4116)
pau.galiana@urv.cat
Gallart Company, Francisco Jose Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
franciscojose.gallart@urv.cat
Gàmez Balaguer, David Pedagogia Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
david.gamez@urv.cat
Gamundi Vila, Alicia Pedagogia Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
alicia.gamundi@urv.cat
Garcia Bailach, Jose Miguel Història, història de l'Art Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
josemiguel.garcia@urv.cat
García Martínez, Montserrat Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793
(4153)
montserrat.garciam@urv.cat
Gil Duran, Núria Història, història de l'Art Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4125)
nuria.gil@urv.cat
Gómez Aixendri, Rosa Pedagogia Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4123)
rosa.gomez@urv.cat
González García, Elena Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449792
(4152)
elena.gonzalez@urv.cat
González Jorge, Mario Pedagogia Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4123)
mario.gonzalez@urv.cat
González Martínez, Joan Pedagogia Educació Infantil/Primària Betània 977449785
(4113)
joan.gonzalezm@urv.cat
Grasa Muro, Josep Lluís Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
joseluis.grasa@urv.cat
Hernàndez Talavera, Albert Gestió d'Empreses Turisme Betània 977441144
(4114)
alberto.hernandez@urv.cat
Hierro Fernandez, Montse Dret Privat Processal i Financer ADE Betània 977441144
(4123)
montse.hierro@urv.cat
Holgado García, Josep Pedagogia Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4101)
josep.holgado@urv.cat
Jornet Forner, Cándido Dret Públic ADE Betània 977441144
(4123)
candido.jornet@urv.cat
Lleixà Fortuño, Maria del Mar Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793
(4153)
mar.lleixa@urv.cat
Lleixa Lleixa, Daniela Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
daniela.lleixa@urv.cat
Lopez Roig, Jordi Geografia Turisme Betània 977442088
(4123)
jordi.lopezr@urv.cat
Maench Gonzalez, Maria Psicologia Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4123)
maria.maench@urv.cat
Maldonado Simó, María Luisa Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449792
(4152)
lluisa.maldonado@urv.cat
Margalef Arce, J. Manel Pedagogia Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4123)
manel.margalef@urv.cat
Marti Cavalle, Maria Montserrat Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
montserrat.marti@urv.cat
Mateu Gil, María Luisa Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449791
(4151)
marisa.mateu@urv.cat
Mauri Masdeu, Llúcia Gestió d'Empreses ADE Betània 977441144
(4114)
llucia.mauri@urv.cat
Mendoza Flores, Cristina Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
cristina.mendoza@urv.cat
Miró Aragonés, Josep Gestió d'Empreses ADE Betània 977449784
(4117)
josep.miro@urv.cat
Montesó Curto, Maria Pilar Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449791
(4151)
mariapilar.monteso@urv.cat
Muiños Villaverde, Mª Jesús Economia ADE Betània 977441144
(4123)
mjesus.muinos@urv.cat
Mulet Fumado, Ana Rosa Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
anarosa.mulet@urv.cat
Nieto de la Fuente, Maria del Carmen Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449791
(4151)
mariadelcarmen.nieto@urv.cat
Ortí García, Margarita Gestió d'Empreses ADE/Turisme Betània 977449778
(4148)
margarita.orti@urv.cat
Ortín Font, Francesca Ciències Mèdiques Bàsiques Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449791
(4150)
mariafrancesca.ortin@urv.cat
Panisello Chavarría, María Luisa Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449791
(4151)
marisa.panisello@urv.cat
Piquet Vilanova, Àngels Psicologia Educació Primària Betània 977441144
(4123)
mariaangeles.piquet@urv.cat
Pla Cid, Gemma Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
gemma.pla@urv.cat
Pons Prats, Monica Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
monica.pons@urv.cat
Querol Vidal, María Paz Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793
(4153)
mariapaz.querol@urv.cat
Ramiro Salido, Montserrat Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
montserrat.ramiro@urv.cat
Ramon Pérez, Estrella Filologia Romànica Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4123)
estrella.ramon@urv.cat
Rodríguez Soler, Joan Gestió d'Empreses Turisme Betània 977441144
(4123)
juan.rodriguez@urv.cat
Romaguera Genis, Sara de Fatima Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449793
(4153)
sara.romaguera@urv.cat
Ruperez Espuny, Teresa Magdalena Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
tere.ruperez@urv.cat
Sáez Vay, Florencia Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449792
(4152)
flor.saez@urv.cat
Saladié Gil, Sergi Geografia Turisme Betània 977441144
(4123)
sergi.saladie@urv.cat
Sales de la Cruz, Mónica Filologia Catalana Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
monica.sales@urv.cat
Salvadó Usach, Maria Teresa Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
mariateresa.salvado@urv.cat
Santacatalina Ubiedo, Maria de los Dolores Infermeria Infermeria Escola Univ. Infermeria 977449790
(4150)
lola.santacatalina@urv.cat
Sanz Caravaca, Cinta Gestió d'Empreses Turisme Betània 977441144
(4114)
mariacinta.sanz@urv.cat
Sardà, Jordi Economia ADE Betània 977449782
(4112)
jordi.sarda@urv.cat
Saura Prades, César Gestió d'Empreses ADE Betània 977441144
(4114)
cesar.saura@urv.cat
Segura Meix, Miriam Pedagogia Educació Infantil/Primària Betània 977441144
(4123)
miriam.segura@urv.cat
Solsona Sans, Francesca Estudis Anglesos i Alemanys Educació Primària/Turisme Betània 977441144
(4123)
francesca.solsona@urv.cat
Tena Subirats, Marta Filologia Romànica Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
marta.tena@urv.cat
Vallano Laina, Maria Pilar Infermeria Infermeria   977449790
(4150)
mariapilar.vallano@urv.cat
Velasco Halberg, Mònica Filologia Romànica Turisme Betània 977441144
(4123)
monica.velasco@urv.cat
Villarroya Martínez, Matilde Gestió d'Empreses ADE Betània 977441144
(4122)
matilde.villarroya@urv.cat