saltar al contingut principal
Cercar
URV

Departament de Pedagogia


Cerca Per:

General: Tot el PDI

Graus: ADE   Infermeria  Educació Infantil   Educació Primària  Turisme  

Departaments: Bioquímica i Biotecnologia   Ciències Mèdiques Bàsiques   Dret Privat Processal i Financer   Dret Públic   Economia  Enginyeria Informàtica i Matemàtiques   Estudis Anglesos i Alemanys   Filologia Catalana   Filologia Romànica  Geografia   Gestio d'Empreses   Història, Història de l'Art   Infermeria   Pedagogia  Psicologia

Departament Pedagogia

Nom Grau Edifici Telèfon
(Intern)
Correu
Cordero Gonzàlez, Consol Educació Primària Betània 977441144
(4123)
consol.cordero@urv.cat
Espuny Vidal, Cinta Educació Infantil Betània 977449785
(4115)
cinta.espuny@urv.cat
Fonollosa Vives, Mª Teresa Educació Primària Betània 977441144
(4123)
mariateresa.fonollosa@urv.cat
Gàmez Balaguer, David Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
david.gamez@urv.cat
Gamundi Vila, Alicia Educació Infantil Betània 977441144
(4123)
alicia.gamundi@urv.cat
Gómez Aixendri, Rosa Educació Infantil / Primària Betània 977441144
(4123)
rosa.gomez@urv.cat
González Jorge, Mario Educació Infantil / Primària Betània 977441144
(4123)
mario.gonzalez@urv.cat
González Martínez, Joan Educació Infantil / Primària Betània 977449785
(4113)
joan.gonzalezm@urv.cat
Holgado García, Josep Educació Infantil / Primària Betània 977441144
(4101)
josep.holgado@urv.cat
Margalef Arce, J. Manel Educació Infantil / Primària Betània 977441144
(4123)
manel.margalef@urv.cat
Segura Meix, Miriam Educació Infantil / Primària Betània 977441144
(4123)
miriam.segura@urv.cat