saltar al contingut principal
Cercar
URV

Oficina de l’Estudiant

Equip humà

Aquest és l'equip humà que conforma l'Oficina de l'Estudiant i que es posa a la teva disposició:

Miguel Ángel García cap de l'oficina 977 55 87 56 miguelangel.garcia@urv.cat
       

Promoció, estudiants i accés

Juan José Rofes Promoció 977 55 81 91 juanjose.rofes@urv.cat
Alba Medina Promoció 977 55 87 52 alba.medina@urv.cat
Jordi Gros Promoció 977 55 81 91 jordi.gros@urv.cat
Titón Sancho Promoció 977 55 82 35 asuncion.sancho@urv.cat
Rosa María Rodríguez Accés 977 55 86 08 rosamaria.rodriguez@urv.cat
Rosa M. Feliu Accés 977 55 86 08 rosamaria.feliu@urv.cat
       

Beques

Tere Ferrús Beques 977 55 88 36 mteresa.ferrus@urv.cat
Yolanda Marqués Beques 977 55 88 36 yolanda.marques@urv.cat
Christian Maurel Beques 977 55 84 76 christian.maurel@urv.cat
       

Ocupació i Alumni

Sogues Montserrat Ocupació i Alumni 977 55 86 94 sogues.montserrat@urv.cat
Marina Canales Alumni 977 55 86 94 marina.canales@urv.cat
Margarita Rebenaque Orientació professional i Borsa de Treball 977 25 65 84 margarita.rebenaque@urv.cat
Teresa Roda SOC i Borsa de Treball 977 55 80 29 teresa.roda@urv.cat
Inés Tanco SOC i Borsa de Treball 977 55 80 29 ines.tanco@urv.cat
Jose Carlos Martín Pràctiques 977 55 85 81 josecarlos.martin@urv.cat
Olga Vázquez Pràctiques 977 55 85 81 olga.vazquez@urv.cat