saltar al contingut principal
Cercar
URV

Dades de contacte de coordinadors de Doctorat

Denominació Programa de doctorat Coordinador/a Direcció correu electrònic
Antropologia i Comunicació Jordi Roca Girona jordi.roca(ELIMINAR)@urv.cat
Arqueologia Clàssica Joaquín Ruiz de Arbulo joaquin.ruizdearbulo(ELIMINAR)@urv.cat
Biomedicina Josep Ribalta Vives josep.ribalta(ELIMINAR)@urv.cat
Ciència Cognitiva i Llenguatge José Eugenio García-Albea Ristol jegarcia.albea(ELIMINAR)@urv.cat
Ciència i Tecnologia Química Rosa Caballol Lorenzo rosa.caballol(ELIMINAR)@urv.cat
Dret Joan Picó Junoy joan.pico(ELIMINAR)@urv.cat
Economia i Empresa Antonio Terceño Gómez antonio.terceño(ELIMINAR)@urv.cat
Enginyeria Informàtica i Matemàtiques de la Seguretat Aïda Valls Mateu aida.valls(ELIMINAR)@urv.cat
Enologia i Biotecnolgia Maria Jesús Torija Martínez mjesus.torija(ELIMINAR)@urv.cat
Erasmun Mundus Quaternari i Prehistòria Robert Sala Ramos robert.sala(ELIMINAR)@urv.cat
Estudis Humanístics Maria Bargalló Escrivà maria.bargallo(ELIMINAR)@urv.cat
Enginyeria termodinàmica de fluids Alberto Coronas Salcedo alberto.coronas(ELIMINAR)@urv.cat
Infermeria i Salut Carme Ferré Grau carme.ferre(ELIMINAR)@urv.cat
Mecànica de fluids Francisco Huera Huarte francisco.huera(ELIMINAR)@urv.cat
Nanociència, Materials i Enginyeria Química Àlex Fragoso Sierra alex.fragoso(ELIMINAR)@urv.cat
Neurociències
Maria Angel Lanuza Escolano mariaangel.lanuza(ELIMINAR)@urv.cat
Nutrició i Metabolisme Lluis Arola Ferrer coordinador.doctorat.nim(ELIMINAR)@urv.cat
Nutrigenòmica i nutrició personalitzada Montserrat Pinent Armengol montserrat.pinent(ELIMINAR)@urv.cat
Salut, Psicologia i Psiquiatria M. Teresa Colomina Fosch mariateresa.colomina(ELIMINAR)@urv.cat
Tecnologia Educativa Mercè Gisbert Cervera merce.gisbert(ELIMINAR)@urv.cat
Tecnologies per Nanosistemes, Bioenginyeria i Energia Roberto Giral Castillon roberto.giral(ELIMINAR)@urv.cat
Turisme i Oci Salvador Anton Clavé salvador.anton(ELIMINAR)@urv.cat