saltar al contingut principal
Cercar
URV

Unitat de Doctorat i Recerca

Funcions

La Unitat de Doctorat i Recerca (UDR) dóna suport tècnic i administratiu a l'Escola de Postgrau i Doctorat i al personal investigador de la URV. La unitat col·labora en la planificació, seguiment i avaluació de les línies prioritàries de política de doctorat i de recerca de la Universitat. Conseqüentment, treballa per afavorir l'activitat dels investigadors, facilitant-los l'accés al finançament i propiciant-ne la participació en programes propis, catalans, espanyols i internacionals.

La unitat es divideix en dues subunitats: la de gestió, per garantir el bon funcionament del dia a dia del Doctorat i la Recerca; i la de desenvolupament, per donar suport a les noves polítiques de Doctorat i Recerca.

La UDR es troba ubicada al Campus Sescelades:

 Edifici de Serveis Centrals N5

     Carrer de Marcel·lí Domingo, 2-6 - 43007 Tarragona

 Tel. 977 559 522 - Fax 977 558 278

Cap de la unitat

 Ignasi Salvadó Estivill  977 558 041  ignasi.salvado(ELIMINAR)@urv.cat

Subunitat de gestió

Cap de la subunitat de gestió
 Àngels Jové Guasch  977 558 277  angels.jove(ELIMINAR)@urv.cat
Personal de la subunitat de gestió
 Alvaro Vicente Gallego  977 297 002  alvaro.vicente(ELIMINAR)@urv.cat
 Ana Delgado Rus  977 558 478  ana.delgado(ELIMINAR)@urv.cat
 Beatriz Latorre Velilla  977 297 959  beatriz.latorre(ELIMINAR)@urv.cat
 Erica García Olea 977 297 002  erica.garcia(ELIMINAR)@urv.cat
 Ester Pagès Barrera  977 559 522  ester.pages(ELIMINAR)@urv.cat
 Eulalia Ortiz Florencio  977 297 959  eulalia.ortiz(ELIMINAR)@urv.cat
 Fatima Filipe Mota 977 558 832  fatima.filipe(ELIMINAR)@urv.cat
 Javier Muñoz Martínez  977 558 832  javier.munoz(ELIMINAR)@urv.cat
 Marta Martínez Ujaque  977 558 393  marta.martinezu(ELIMINAR)@urv.cat
 Mercè Curto Rodrigo  977 558 393  merce.curto(ELIMINAR)@urv.cat
 Olga Carreira Baños  977 256 596  olga.carreira(ELIMINAR)@urv.cat
 Paquita Guimet Vila  977 558 831  francesca.guimet(ELIMINAR)@urv.cat
 Sandra Homs Ormo  977 559 529  sandra.homs(ELIMINAR)@urv.cat
 Zoe Magí Miró  977 558 276  zoe.magi(ELIMINAR)@urv.cat

Subunitat de desenvolupament

Cap de la subunitat de desenvolupament
 Marian Ramirez Ferrer  977 297 014  marian.ramirez(ELIMINAR)@urv.cat
Personal de la subunitat de desenvolupament
 Maria José Rodríguez  977 558 477  mjose.rodriguez(ELIMINAR)@urv.cat
 Xavier Forasté Casas  977 558 478  xavier.foraste(ELIMINAR)@fundacio.urv.cat

Àrea d'explotació de dades del doctorat i la recerca

 Yolanda Viñuales Elias  977 256 187  yolanda.vinuales(ELIMINAR)@urv.cat
 Joan Gabriel Blanch  977 256 170  joangabriel.blanch(ELIMINAR)@urv.cat