saltar al contingut principal
Cercar
URV

Resultats electorals


Resultats electorals

Les eleccions de representants dels treballadors i treballadores de la URV es van dur a terme durant el dia d'ahir, 26 de novembre de 2014.

Un cop realitzat l'escrutini els resultats electorals són els següents:

RESULTATS
Circunscipció Electoral Cens Vots a la candidatura de CC.OO Vots a la candidatura de UGT Vots en blanc Vots nuls % de Participació
PDI-Funcionari

441

45 22 4 1 16,33%
PDI-Laboral 1565 56 46 3 0 6,70%
PAS-Funcionari 347 173 44 28 12 70,06%
PAS-Laboral (grups I i II) 228 89 20 13 1 53,95%
PAS-Laboral (grups III i IV) 113 37 20 5 0 54,87%
ATRIBUCIÓ DE LLOCS I VOTS OBTINGUTS
Circunscripció electoral Membres a escollir CC.OO UGT
Presentats Elegits Vots Presentats Elegits Vots
PDI-Funcionaris 13 18 9 45 17 4 22
PDI-Laborals 23 29 13 56 31 10 46
PAS-Funcionaris 13 33 10 173 16 3 44
PAS-Laborals (grups I i II) 9 21 7 89 10 2 20
PAS-Laborlas (grups III i IV) 4 16 3 37 11 1 20

Representants dels treballadors i treballadores escollits per candidatures

Circunscripció electoral PDI-Funcionari
Ordre CC.OO Ordre UGT

1

Laureano Jiménez Esteler 1 Victòria Fabregat Rodríguez
2 Mª Teresa Torres Coronas 2 Francesc Xavier Borras Castells
3 Mª Luisa Panisello Chavarría 3 Mª Teresa Blay Olivé
4 Mario Arias Oliva 4 Calos Barberà Escoi
5 Mª Dolores Puigjaner Riba  
6 Jordi Miró Martínez
7 Araceli Rodríguez Merayo
8 Antoni Pérez-Portabella López
9

Neus Ciscart Beà

Circunscripció electoral PDI-Laboral
Ordre CC.OO Ordre UGT
1 Mª Ercilia García Álvarez  1 Oliver Klein Bosquet
2 Pablo Fernando Galiana Llasat  2 José Manuel Gavilán Ibáñez
3 David Sánchez Ruenes  3 Hector Simon Moreno
4 Luis Díaz Serrano  4 Diana Boris Marin Consarnau
5 Mª Rosa Tamarit Sumalla  5 Pablo Arbós Arqué
6 Agustí Solanas Gómez  6 Marta Serrano Coll
7 David Serrano Giné  7 Susana Borràs Pentinat
8 Mª José Simón Olmos  8 Carmen Mª Torres Costa
9 Antoni Martínez Ballesté  9 Maria Concepció Torres Sabaté
10 Jordi Duch Gavaldà  10 Endrius Eliseo Cocciolo
11 Antoni Fernández Garcia
12 Albert Solé Ribalta
13 Rafael Böcker
Circunscripció electoral PAS-Funcionari
Ordre CC.OO Ordre UGT
1 Esther Puig Vila 1 Jordi Carbó Tudela
2 Ramon Toldrà Fort 2 Olga Santiago Peces
3 Esteban J. Iniesta Barberà 3 Javier Fernández Tuset
4 Gema Duarte Abós  
5 Inma Ocaña Arbiol
6 Miquel Vidal Pujol
7 Rosa Garcia Gonzàlvez
8 Dúnia Munné Forgas
9 Montserrat Vidal Serra
10 Ángeles Romera Lorenzo
Circunscripció electoral PAS-Laboral (grups I i II)
Ordre CC.OO Ordre UGT
1 Joel Fernández García 1 José Mª Sánchez Fernández
2 Mª Arànzazu Tévar Beunza 2 Miguel Ángel Lambán Launes
3 Pedro Cabanilas Ambodes  
4 Miguel Ángel García Briongos
5 David Cerveró Aured
6 Mª Pilar Zapata González
7 Roc Arola Arnal
Circunscripció electoral PAS-Laboral (grups III-IV)
Ordre CC.OO Ordre UGT
1 Noelia Valdivieso Reche 1 Xavier Segarra Vicente
2 Jose Carlos Martín Bermudo  
3 Pedro Fernando Marta Prieto